psychoterapia czy farmakoterapia? A może jedno i drugie?

Większość psychicznych reakcji na stres to zdecydowanie przykre doznania. Próbujemy uniknąć stresujących sytuacji, niestety, nie możemy uciec przed własnym organizmem, który prędzej czy później stres odreaguje. Dlatego warto nauczyć się relaksacji.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-08-16 10:01:59

Anna

Gość

Gdzie są moje pieniądze???

Gdy planowalismy ciążę, poszłam do przychodni do ginekologa, porozmawiać jak moge się przygotowac,pani ginekolog powiedziała mi, ze jesli chce zrobić sobie badania na toksoplazmozę, moge sobie zrobic prywatnie, bo ona skierowania mi dac nie może, a tak wogóle to mi poradziła, zebym poszła prywatnie do lekarza, to będe miała lepszą opiekę, bo w państwowej opiece na za duzo liczyć nie mogę - cholera mnie bierze jak słysze coś takiego - opłacam niemałe składki a nawet plombę w POZ wsadzą taką, że po miesiącu wypada. Gdzie są moje pieniądze???

#2 2009-02-13 09:07:32

krezus

Gość

Re: Gdzie są moje pieniądze???

Polska reaguje na kryzys zupełnie inaczej niż w zasadzie wszystkie inne większe kraje europejskie. Ale rządy Francji, Niemiec czy Anglii nie są zakładnikami wąsko pojętego liberalizmu, jak rząd Tuska.

Ostatnio nowy prezydent Barack Hussejn Obama zaczyna mówić o kupowaniu amerykańskich produktów i wspieraniu rodzimych firm. Czas najwyższy, aby w Polsce patriotyzm gospodarczy stał się nakazem chwili, a rząd przestał kombinować z receptami antykryzysowymi, których nie wciela nikt (!) na świecie.

A hasło: „kupuj polskie towary” jest jak najbardziej adekwatne do wyzwań chwili. Na dziś, na jutro, na zawsze.

#3 2011-01-12 07:46:57

wiesio

Gość

Re: Gdzie są moje pieniądze???

Wszyscy mamy na swoim koncie podobne doświadczenie: jesteśmy już spóźnieni, gorączkowo biegamy więc po domu w poszukiwaniu kluczyków od auta czy portfela. Przecież gdzieś muszą być! Albo: przez kilka tygodni szykujemy się do ważnej prezentacji i w ostatnich dniach przed jej dokonaniem histerycznie i ze łzami w oczach żalimy się bliskiej osobie, że nie damy rady, po czym wygłaszamy przygotowany tekst z elokwencją godną polityka najwyższej klasy.

#4 2012-05-13 09:08:44

Pynio

Moderator

Punktów :   

Re: Gdzie są moje pieniądze???

Jak doniosły wróbelki z ul.św.wojciecha ewa nakielna ponownie jest sekretarzem. Za to kłopoty może mieć nowy wicek i stary rzecznik, bo do wiosennych porzadków w PSD mieli za małą miotłę. Tak więc będzie słodko, ogniście na40% i kręcenie lodów po staremu.


http://forum.gk24.pl/grozny-cukier-we-k … ntry667498

Offline

#5 2014-02-07 20:58:37

prana

Moderator

Punktów :   

Re: Gdzie są moje pieniądze???

Emocjonalne wystąpienie Owsiaka: rezygnuję ze wszystkiego

Jerzy Owsiak w emocjonalnym wystąpieniu na swoim wideoblogu zadeklarował, że "składa rezygnację ze wszystkiego", zawiesza wszystkie funkcje w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy oraz rezygnuje z członkostwa w Radzie Społecznej Rzecznika Praw Obywatelskich

Wypowiedź Owsiaka była reakcją na szkalujące WOŚP internetowe wpisy, których bloger Piotr W. dokonał w styczniu 2013 r. Owsiak pozwał blogera, piszącego pod pseudonimem MatkaKurka, za trzy zamieszczone w internecie teksty: "Jerzy Owsiak - król żebraków i łgarzy, złoty melon sekty WOŚP", "Guru Owsiak w 11 lat wyjął 46 Złotych Melonów" oraz "Jerzy Owsiak, król żebraków i łgarzy pracuje na nowy tytuł - hiena cmentarna".
Jak wynika z prawie 40-minutowego nagrania, Owsiak udaje się na urlop. Nie jest jasne, czy przestaje szefować WOŚP. Rzecznik Prasowy Wielkiej Orkiestry Krzysztof Dobies odmówił komentarza w sprawie i potwierdził jedynie, że Jerzy Owsiak w najbliższych dniach będzie niedostępny.
- Złożyłem całą rezygnację, ze wszystkiego. Ze wszystkiego! To samo zrobiła moja żona. Cała nasza załoga powiedziała: "Jurek, Dzidzia, dalej będziemy pracowali, chociaż będzie piekielnie trudno, że nie jesteśmy razem" – stwierdził Owsiak.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/emocjona … iego/83kvn

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mblaq.pun.pl www.boxserwis.pun.pl www.grupaw1.pun.pl www.korzeniewscyhistoria.pun.pl www.siecli.pun.pl